Календарь по дате и по турам, | ASL | B DIVISION, Armenian Super League: - Календарь. Официальный сайт
1 тур
-
11 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies5 : 11
-
12 ИЮН. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFC LimitLess1 : 5
-
12 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia0 : 7
-
12 ИЮН. 2022 / 22:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax4 : 7
-
12 ИЮН. 2022 / 23:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team8 : 1
2 тур
-
18 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճSolara7 : 3
-
18 ИЮН. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճMorena FC2 : 4
-
19 ИЮН. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճSynopsys Logic12 : 4
-
19 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan9 : 5
-
19 ИЮН. 2022 / 22:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax5 : 3
3 тур
-
25 ИЮН. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies7 : 4
-
25 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճMiami YVN0 : 20
-
25 ИЮН. 2022 / 22:00 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia4 : 13
-
26 ИЮН. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFC LimitLess1 : 9
-
26 ИЮН. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team2 : 9
4 тур
-
02 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճSolara2 : 9
-
02 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճAFC Ajax6 : 10
-
03 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճSynopsys Logic12 : 6
-
03 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan11 : 3
-
03 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFC LimitLess8 : 5
5 тур
-
09 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճMorena FC4 : 5
-
09 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճHay Team4 : 6
-
10 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFc Venezia2 : 11
-
10 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFlux Technologies4 : 9
-
10 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճMiami YVN2 : 9
6 тур
-
16 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճAFC Ajax9 : 2
-
17 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճSolara3 : 11
-
17 ИЮЛ. 2022 / 20:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճSynopsys Logic8 : 5
-
17 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFC LimitLess2 : 9
-
17 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFc Venezia2 : 10
7 тур
-
30 ИЮЛ. 2022 / 19:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճHay Team8 : 4
-
30 ИЮЛ. 2022 / 21:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճFlux Technologies8 : 5
-
30 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan12 : 3
-
31 ИЮЛ. 2022 / 22:00 ՖՈՒՏԲՈԼԻ ՖԵԴԵՐԱՑԻԱՅԻ «ՏԵԽՆԻԿԱԿԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆ-ԱԿԱԴԵՄԻԱ» մարզադահլիճMorena FC7 : 3
8 тур
-
06 АВГ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies4 : 2
-
07 АВГ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճSynopsys Logic10 : 4
-
07 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax3 : 11
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Fc Venezia5 : 0ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00FC LimitLess0 : 5ТП
9 тур
-
06 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճMorena FC25 : 4
-
14 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team3 : 5
-
30 АВГ. 2022 / 21:30 Միկա ՄարզադահլիճSolara10 : 6
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Movistar Futsal Club Yerevan5 : 0ТП
10 тур
-
13 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia3 : 20
-
20 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax6 : 4
-
21 АВГ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճSynopsys Logic6 : 5
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00FC LimitLess0 : 5ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Flux Technologies5 : 0ТП
11 тур
-
28 АВГ. 2022 / 18:30 Միկա ՄարզադահլիճSolara3 : 8
-
25 СЕНТ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team4 : 2
-
27 СЕНТ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan9 : 8
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Morena FC5 : 0ТП
12 тур
-
28 АВГ. 2022 / 21:30 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia5 : 8
-
04 СЕНТ. 2022 / 22:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax4 : 11
-
10 СЕНТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճSolara5 : 7
-
11 СЕНТ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճSynopsys Logic7 : 2
13 тур
-
04 СЕНТ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies14 : 8
-
09 ОКТ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճMorena FC8 : 3
-
09 ОКТ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan4 : 3
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Hay Team5 : 0ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП
14 тур
-
28 АВГ. 2022 / 19:30 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan3 : 7
-
10 СЕНТ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax4 : 10
-
27 СЕНТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia0 : 9
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Solara5 : 0ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00FC LimitLess0 : 5ТП
15 тур
-
04 СЕНТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team4 : 4
-
25 СЕНТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճMorena FC8 : 6
-
09 ОКТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies11 : 4
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Fc Venezia5 : 0ТП
16 тур
-
30 АВГ. 2022 / 20:30 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan7 : 5
-
06 СЕНТ. 2022 / 21:30 Միկա ՄարզադահլիճSolara3 : 6
-
25 СЕНТ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճAFC Ajax11 : 7
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Synopsys Logic5 : 0ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Morena FC5 : 0ТП
17 тур
-
13 АВГ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճFlux Technologies2 : 8
-
02 ОКТ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճFc Venezia10 : 10
-
02 ОКТ. 2022 / 21:00 Միկա ՄարզադահլիճHay Team4 : 8
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00FC LimitLess0 : 5ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП
18 тур
-
20 АВГ. 2022 / 22:00 Միկա ՄարզադահլիճMovistar Futsal Club Yerevan19 : 8
-
21 АВГ. 2022 / 19:00 Միկա ՄարզադահլիճMorena FC11 : 4
-
02 ОКТ. 2022 / 20:00 Միկա ՄարզադահլիճSynopsys Logic9 : 2
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Solara5 : 0ТП
-
16 ОКТ. 2022 / 00:00Miami YVN0 : 5ТП